Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Читайте у свіжому номері «Вісника» від 23.11.2019 р. № 43-44:

2019-11-28

Читайте у свіжому номері «Вісника» від 23.11.2019 р. № 43-44:

- Коли в Україні запровадять податок на іноземний Інтернет.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, підприємницької діяльності, плати за землю, РРО.

- Як мають подаватися документи, що підтверджують походження товарів, заявлену митну вартість.

- За яких умов звільнятимуть від надання фінансової гарантії? Хто надаватиме дозволи на здійснення митної брокерської діяльності.

- За яких умов при виплаті постійним представництвом доходу на користь нерезидента податок на репатріацію не справляється.

- За яких умов операції з продажу корпоративних прав нерезиденту можуть вважатися контрольованими.

- Які ПДВ-наслідки виникають, якщо до закінчення договору оренди, за яким сплачено гарантійний платіж, змінюється орендодавець.

- Що є базою нарахування ПДВ у разі використання придбаних товарів в операціях, що не є господарською діяльністю.

- За яких підстав послуги, надані перевізником-нерезидентом, не оподатковуються ПДВ.

- Чи відображаються в декларації з ПДВ операції з придбання програмної продукції у нерезидента, на які поширюється пільговий режим оподаткування? Як заповнюється податкова накладна на такі операції.

- Чи сплачується КІФ авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів на користь учасника — нерезидента.

- Які фінансові активи та зобов’язання дисконтуються за правилами МСФЗ? Що слід врахувати тим, хто веде облік за національними стандартами у зв’язку із запровадженням нових правил бухобліку довгострокової «кредиторки» та «дебіторки».

- Як не припуститися помилок при відображенні фінансового доходу або витрат від дисконтування довгострокової кредиторської/дебіторської заборгованості.

- Коли потрібна довідка-підтвердження статусу податкового резидента України? Які документи необхідні для отримання такої довідки.

- Як бути, якщо за отриманим авансом товари не було поставлено протягом терміну позовної давності або зараховано в оплату іншого товару.

- Що стало підставою для застосування ВС норм ПКУ у редакції 2015 р. при  прийнятті рішення щодо відповідності ціни в контрольованій операції принципу «витягнутої руки»», здійсненої у періоді до 2015 р.

- Коли потрібна довідка-підтвердження статусу податкового резидента України? Які документи необхідні для отримання такої довідки.

- Чи вдасться платнику оскаржити ППР та відстояти право на податкову знижку за іншими витратами, додатково понесеними у ході лікування, ніж ті, що вказані в базових договорах.

- Черговий огляд практики Верховного Суду у податкових спорах.

- Відповіді фахівців ДПС на актуальні запитання з податку на прибуток та акцизного податку.

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5730