Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Рахунки зі сплати податків для платників, які перебувають на обліку в Офісі великих платників податків Державної фіскальної служби УкраїниРеквізити рахунків для сплати податків і зборів до державного бюджету  платниками податків, які перебувають на обліку в ОФІСІ ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДПС  (Рахунки діють з 01.10.2019) 

Реквізити рахунків для сплати податків і зборів до місцевих бюджетів  платниками податків, які перебувають на обліку в ОФІСІ ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДПС (Рахунки діють з 01.10.2019) 

Реквізити рахунків (м. Київ) для сплати Плати за ліцензії (на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального)

Реквізити рахунків по сплаті Єдиного соціального внеску з 02.05.2019 року

Реквізити рахунків Офісу (м.Київ) для сплати податків і зборів до бюджетів у 2019 році (рахунки діють з 03.01.2019)

Реквізити рахунків для сплати у 2019 році  Екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення

Рахунки Офісу у розрізі областей для сплати податку на прибуток (рахунки діють з 02.07.2018)

Реквізити рахунків для великих платників податків, які перебувають на податковому обліку в Офісі ВПП ДПС та здійснюють господарську діяльності на території м. Львова (за виключенням м. Винники, с.м.т Рудно та с.м.т Брюховичі) (Рахунки діють з 01.10.2019)

Львівське управління. Реквізити рахунків для сплати у 2019 році  Екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення

Реквізити рахунків (м. Львів) для сплати Плати за ліцензії (на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального)

Реквізити рахунків для сплати податків і зборів  платниками податків, які обслуговуються  в Харківському управлінні Офісу ВПП ДПС   (Рахунки діють з 01.10.2019)       

Харківське управління. Реквізити рахунків для сплати платежів до бюджету у 2019 році (рахунки діють з 03.01.2019)

Реквізити рахунків (м. Харків) для сплати Плати за ліцензії (на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального)

Реквізити рахунків для сплати податків і зборів  платниками податків, які обслуговуються  в Одеському управлінні Офісу ВПП ДПС   (Рахунки діють з 01.10.2019)       

Одеське управління. Реквізити рахунків для сплати платежів до бюджету у 2019 році (рахунки діють з 03.01.2019),  а також для сплати Плати за ліцензії (м.Одеса)

Реквізити рахунків для сплати податків і зборів  платниками податків, які обслуговуються  в Дніпропетровському управлінні Офісу ВПП ДПС   (Рахунки діють з 01.10.2019)       

Дніпропетровське управління. Реквізити рахунків для сплати податків і зборів до бюджетів у 2019 році (рахунки діють з 03.01.2019)

Реквізити рахунків (м. Діпро) для сплати Плати за ліцензії (на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального)