Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

«За три квартали великі платники забезпечили визначальні 305,1 млрд грн надходжень, а це в свою чергу 60,4% податкових платежів Державного бюджету по Україні» - Микола Чмерук

05.10.2020

Офіс великих платників податків ДПС, як завжди, забезпечує левову частку надходжень до державної скарбниці. Протягом січня – вересня 2020 року нашими платниками забезпечено 60,4% надходжень до держбюджету у сумі понад 305 млрд грн, а це на 37 млрд грн, або на 13,8% більше ніж за аналогічний період 2020 року.

У розрізі основних податків до держбюджету надійшло:

- податку на додану вартість 100,7 млрд грн,

- податку на прибуток – 51,1 млрд грн,

- акцизного податку майже 56 млрд грн.

Як, в минулому році, так і в поточному році великий бізнес залишається лідером по питомій вазі податкових надходжень. Доля податкових платежів від великого бізнесу, за результатами 9 місяців 2020 року склала 60,4% від податкових платежів Державного бюджету по Україні. У тому числі: податок на прибуток – 69,2%, податок на додану вартість – 53,2%, акцизного податку – 97,3%.

Значний вклад в наповнення бюджету цього річ внесли державні підприємства та банківські установи. Цими суб’єктами господарювання перераховано в бюджет 68,5 млрд грн, а це у два рази більше ніж минулого року.

Не зважаючи на карантин та кризову ситуацію, нашій команді вдалося протягом травня-вересня виконати поставлені перед нами задачі.  При доведені планових показників по надходженням до держбюджету за дев’ять  місяців поточного року в сумі 282 млрд грн, додатково понад план забезпечено надходжень у сумі майже 7,0 млрд грн.