Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Понад 56 млрд грн ЄСВ сплачено великими платниками з початку року

05.11.2020

«Від своєчасних надходжень єдиного соціального внеску залежить наповнення соціальних фондів країни, а це означає, що громадяни можуть розраховувати на державні соціальні гарантії при безробітті, нещасних випадках, професійних захворюваннях, на відповідне пенсійне забезпечення тощо і все це в першу чергу залежить від сумлінності роботодавців», - зауважує начальник Офісу великих платників податків ДПС Микола Чмерук.

Роботодавці, які знаходяться на податковому супроводженні в Офісі великих платників податків ДПС за 10 місяців п.р. перерахували до бюджету понад 56 млрд грн ЄСВ. Це на 5,3% або 2,8 млрд грн більше, ніж було сплачено за відповідний період в минулому році.

Також протягом січня - жовтня 2020 року платниками Офісу забезпечено надходження до держбюджету податку з доходів фізичних осіб із заробітної плати у розмірі 12,7 млрд грн, що на 7,2 %, або на 853,3 млн грн більше, ніж за 10 місяців  2019 року.

За словами керівника Офісу по військовому збору також відбувся приріст платежів до аналогічного періоду минулого року.

А саме, на 4,3%, або на 207,5 млн грн зросли надходження військового збору, якого протягом десяти місяців 2020 року сплачено понад 5 млрд грн.