Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В Одесі нагородили найсумлінніших платників податків

26.11.2019

За результатами І-го туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2018» на регіональному рівні Одеською обласною Рейтинговою комісією було визнано переможців. Серед них - 8 платників податків, які обслуговуються в Одеському управлінні Офісу великих платників податків ДПС.

 

«Сьогодні відбулася церемонія нагородження тих, хто своєю повсякденною кропіткою працею та стараннями досяг найкращих результатів у різних галузях економіки та суспільного життя», - зазначила у вітальному слові церемонії Вікторія Талпа – очільниця Одеського управління. Керівник податкового відомства підкреслила, що переможці конкурсу вже вкотре демонструють згуртованість, майстерність, характер, досягають відмінних результатів, наповнюючи бюджети всіх рівнів.

«Представники великого бізнесу південного регіону серед переможців - здобуток й фахівців Одеського управління, а це означає, що мета, задля якої ми працюємо у відомстві, реалізується у повній мірі та наша роз'яснювальна робота почута та приносить позитивні плоди», - додала керівник Одеського управління Офісу.

Так, переможцями І-го туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2018» від Одеського управління стали підприємства галузі будівництва, галузі промисловості, галузі транспорту та зв’язку та сфери послуг.

Підбиваючи підсумки, голова Ради ТВ ВГО «АППУ» в Одеській області Володимир Мазарак зазначив, що вшанування на державному рівні переможців Рейтингу та шанобливе ставлення до кожного платника податків спрямовані стимулювати та заохочувати платників податків до виконання їх громадянських обов'язків - сплати податків й посилення їх авторитету в житті країни.