Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Харківщині відбулась зустріч з найбільшими платниками податків

27.11.2019

Начальник Харківського управління Офісу великих платників податків ДПС Галина Феденко взяла участь у зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера з найбільшими платниками податків, представниками ділових кіл та промисловцями області.

На захід також були запрошені керівники контролюючих органів – податкової, митниці, Держпродспоживслужби, Держпраці.

«Для нас ця зустріч дуже важлива. Ми хочемо донести до бізнесу, що ми відкриті. Ми будемо налагоджувати діалог між бізнесом та владою», - зазначив Олексій Кучер.

Також він повідомив про створення Департаменту розвитку та сприяння бізнесу та введення посади бізнес-омбудсмена.

Очільниця Харківського управління Офісу Галина Феденко акцентувала увагу на пріоритетах розвитку податкової служби.  «Ми продовжуємо докладати максимум зусиль для створення дійсно партнерських відносин з платниками податків. В свою чергу, комфортне і якісне сервісне обслуговування платників, а також широке впровадження новітніх технологій в процес адміністрування податків повинно сприяти добровільній сплаті податків», - заявила податківець. 

У форматі прямого та відвертого діалогу  всі охочі мали можливість висловити  проблемні питання та пропозиції, зокрема,  щодо оформлення документів, відображення у податковому обліку курсових різниць та порядку ліцензування і зберігання ГСМ, закритості певних тендерних процедур тощо.

В ХОДА запевнили, що подібні зустрічі з бізнесом відбуватимуться регулярно. Влада сьогодні відкрита та зацікавлена в залученні інвестицій у регіон.