Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За перший місяць 2020 року великий бізнес Півдня сплатив до Державного бюджету України більше 850 мільйонів гривень

13.02.2020

З настанням нового року великі платники податків південного регіону тримають темпи та обсяги надходжень на рівні не меншому, а, за окремими податками, навіть більшому, заданого у 2019-му році.

Так, протягом січня 2020 року великі компанії, які обслуговуються в Одеському управлінні Офісу великих платників податків ДПС, забезпечили надходження до Державного бюджету у сумі більше 850 млн грн, що на    71млн грн більше за показник аналогічного періоду у 2019 році.

Найбільше платежів за перший місяць поточного року до Державного бюджету надійшло з податку на додану вартість вироблених в Україні товарів – 585,8 млн гривень.

Крім того, не менш вагомими є надходження до державної скарбниці податоку на прибуток підприємств – майже 46 млн гривень.

Також істотні внески до держскарбниці отримано з акцизного податку – 145,7 млн грн та податку на доходи фізичних осіб (у частині, що сплачується до Державного бюджету) – майже 30,6 млн гривень.

Заразом, надходження до Державного бюджету України від великого бізнесу Півдня у січні 2020 року перевищили обсяги податків і зборів, що надійшли за останній місяць минулого року, на 127 млн гривень.