Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Харківщині обговорили питання розвитку європейської інтеграції

13.02.2020

В Харкові відбулась нарада з питань розвитку європейської інтеграції під головуванням  Віце-прем'єр-міністра України Дмитра Кулеби, керівника Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера та голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

На зустрічі були присутні члени координаційної ради, керівники компаній, які входять до Європейської бізнес-асоціації, народні депутати. Офіс великих платників податків ДПС представила заступник начальника Харківського управління Тетяна Самойленко.

 

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба повідомив, що зараз важливим завданням є забезпечення синхронізованого курсу України на європейську інтеграцію - не лише в столиці, але й на рівні регіонів. Щоб кожен громадянин відчував конкретні переваги і користь від європейської інтеграції, яка дозволяє підвищувати якість життя людей і створювати правильні, добрі умови для бізнесу.

Тому з цією метою урядом планується створити в усіх областях України офіси європейської інтеграції.

«Офіси будуть створені на основі Агенції регіонального розвитку – як ефективні інституції для залучення інвестицій, поширення європейських цінностей на рівні регіонів, проведення тренінгів місцевих керівників ОТГ, представників обласного рівня щодо роботи з європейськими коштами, щодо розвитку програм з ЄС», - пояснив Дмитро Кулеба.

Зараз як пілотний проект подібний офіс з’явиться в травні ц.р. у Херсоні, а на Харківщині - у 2021 році.

Обговорюючи основну тезу зустрічі, що «процеси євроінтеграції – це цінності та ресурси (або гроші), Олексій Кучер повідомив, що в ХОДА налаштовані створювати найкращі умови, щоб європейці заходили до нас, приносили інвестиції, створювали робочі місця, щоб наші взаємовідносини покращувалися.

Наприкінці Дмитро Кулеба відзначив, що наразі Харківська область має дуже позитивну динаміку, зокрема, в торгівлі: збільшується експорт та товарообіг з країнами ЄС. А це заслуга як місцевої влади, так і місцевого бізнесу.