Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Більше 1 мільярда гривень ПДВ сплатили великі компанії Півдня до держбюджету

19.03.2020

Від великих підприємств Півдня, які обслуговуються в Одеському управлінні Офісу ВПП за січень - лютий надійшло 1,09 млрд грн податку на додану вартість – це левова частка всіх надходжень до зведеного бюджету від платників регіону.

Начальник Одеського управління Офісу великих платників податків Вікторія Талпа повідомила, що у порівнянні з минулорічними показниками надходження ПДВ збільшились на 285,6 млн гривень.

Здебільшого, на півдні країни платниками ПДВ є підприємства-транспортники, від яких за два місяці 2020 року надійшло близько 363,8 млн гривень.

Крім того, значний внесок податку на додану вартість привносять підприємства енергетичної галузі та компанії, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею.

Також очільниця Одеського управління нагадала, що 01.02.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Постанова № 1165).

Зокрема, Постановою № 1165 затверджено:

  • Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • Порядок розгляду скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
  • Критерії ризиковості платника ПДВ, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника ПДВ та критерії ризиковості здійснення операцій.