Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За підсумками 8 місяців 2020 року великий бізнес Півдня забезпечив державу 8,7 мільярда гривень

16.09.2020

За січень-серпень 2020 року 132 платника, які знаходяться на обслуговуванні у Південного управління Офісу великих платників податків сплатили до зведеного бюджету більше ніж 8,7 млрд грн податків та зборів. З них до загального фонду Державного бюджету надійшло більше 7,4 млрд грн, а міська скарбниця поповнилась більше ніж на 1,2 млрд гривень.

Виконувач обов’язків начальника Південного управління Офісу великих платників податків ДПС Наталя Гулакова зазначила, що значущим джерелом надходжень до бюджетів всіх рівнів залишається податок на додану вартість, якого сплачено великими платниками податків Півдня до держбюджету більше 3,9 млрд грн, перевершивши торішні показники за відповідний період на 288,4 млн гривень.

Крім того, значний внесок забезпечили великі платники акцизного податку, сплативши близько 860 млн грн до державного бюджету та більше 114 млн грн - до місцевого.

Також податку на прибуток підприємств великий бізнес регіону перерахував майже 1,7  млрд грн до держскарбниці та 181,6 млн грн до місцевого бюджету – загалом на понад 245,1  млн грн більше ніж торік.

Водночас великими працедавцями, які заразом є податковими агентами, до Пенсійного фонду України сплачено більше 2,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне  страхування із нарахованої заробітної плати найманих працівників.

 З початку року відмічається тенденція зростання  надходжень з ЄСВ. У порівнянні з торішніми показниками за аналогічний період  сума зросла на 209 млн гривень.