Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Запорізький великий бізнес збільшує сплату ЄСВ

16.10.2020

«Від своєчасних надходжень єдиного соціального внеску залежить наповнення соціальних фондів країни, а це означає, що громадяни можуть розраховувати на державні соціальні гарантії при безробітті, нещасних випадках, професійних захворюваннях, на відповідне пенсійне забезпечення тощо і все це покладається та залежить, навіть, не від країни, а від сумлінності роботодавців», - зауважує начальник Східного управління Офісу великих платників податків Анастасія Северін.

Скажімо, роботодавці, які знаходяться на податковому супроводженні в Східному управлінні Офісу великих платників податків ДПС за 9 місяців п.р. перерахували до бюджету понад 5,6 мільярда гривень ЄСВ. Це на 14% або 700 мільйонів гривень більше, ніж було сплачено за відповідний період в минулому році. До речі, понад 680 мільйонів гривень великі підприємства сплатили у вересні.

 Маємо відмітити, що попри надання державою пільгових преференцій по строкам сплати ЄСВ під час карантину, великі платники Східного управління із всією відповідальністю поставилися до своїх податкових зобов’язань.