Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Найбільші платники податків Півдня за 10 місяців забезпечили 1,5 млрд грн на розвиток місцевих громад

16.11.2020

Протягом січня-жовтня 2020 року від великого бізнесу Півдня до місцевих бюджетів надійшло більше 1,5 млрд грн податків і зборів, що на   138 млн грн більше ніж за відповідний період торік.

«Найбільшу частку у загальній сумі складає податок на доходи фізичних осіб – більше 1 млрд гривень. За цим податком спостерігається збільшення надходжень на 120 млн гривень у порівнянні з січнем-жовтнем 2019 року», - зазначила в.о. начальника Південного управління Офісу великих платників податків ДПС Наталя Гулакова.

Також за 10 місяців 2020 року до місцевої скарбниці від великих компаній південного регіону надійшло 195 млн грн податку на прибуток підприємств та майже 144 млн грн акцизного податку, загалом перевершивши торішні показники за аналогічний період на 40 млн гривень.

Крім того, 83,5 млн грн податку на землю надійшло до місцевих бюджетів від великих землевласників та землекористувачів регіону.

Разом з тим, платниками, які знаходяться на податковому обслуговуванні у Південному управлінні Офісу великих платників податків ДПС, протягом січня-жовтня пточного року сплачено 31 млн грн податку на нерухоме майно.

Керівник управління Наталя Гулакова наголосила, що зростання надходжень до місцевих бюджетів надають фінансові можливості їх прогнозованого та продуктивного використання для підвищення соціально-економічного добробуту мешканців регіону.