Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податківці та бізнес про гострі питання металургії

07.11.2019

В.о. начальника Офісу великих платників податків ДПС Оксана Нечепорук цього тижня провела виїзну нараду у м.Дніпро та зустрілася з керівниками найбільших підприємств металургійної галузі.

Вже традиційно підводились підсумки роботи за 10 місяців та визначалися основні завдання до кінця року, а саме забезпечення надходженнь до Державного бюджету України у 2019 році та перспективи на наступний рік.

А також очільницею Офісу в форматі відкритого діалогу проведено зустріч з представниками металургійної галузі. На зустрічі підіймалися питання щодо адміністрування металургійників. Зокрема, нагальне на сьогодні питання, щодо реалізації металобрухту, а також обговорювались пропозиції внесення змін до податкового законодавства відносно зазначених операцій.

Під час дискусії визначені основні напрямки подальшої спільної роботи Офісу та представників металургійного бізнесу.

«Ми завжди дослухаємось до думки платників податків, готові до конструктивного діалогу та робимо все для створення сприятливих умов ведення бізнесу», підкреслила керівник.

Таки зустрічі з представниками великого бізнесу найбільших регіонів України плануються проводитися керівництвом Офісу і на далі. Вже на сьогодні Оксана Нечепорук зустрілася з компаніями Львівського і Одеського регіонів та визначила, що формулою успішної співпраці контролюючих органів з платниками податків є відкритий діалог.