Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Чергова виїзна нарада у м.Харкові

12.11.2019

У понеділок, 11 листопада, в.о. начальника Офісу великих платників податків ДПС Оксана Нечепорук провела виїзну нараду у м.Харкові та зустрілася з керівниками бюджетоформуючих платників податків Харківського та Полтавського регіонів.

З представниками тютюнової галузі обговорювалось питання щодо надходжень до держбюджету у ІV кварталі акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів та формування цін і обсягів реалізації продукції власного виробництва з урахуванням внесеної до Закону №1049 «Про внесення змін до деяких законів України про ведення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» поправки №8.

В свою чергу, з представниками гірничо-збагачувальної, машинобудівної галузі та представників компаній, які здійснюють діяльність у сфері надання в оренду нерухомого майна, обговорювались нагальні питання та чинники, що впливають на успішний розвиток їх господарської діяльності зокрема, сплата частини чистого прибутку.

«Офіс великих платників податків завжди відкритий для спілкування, обговорення пропозицій, оскільки зацікавлений в діалозі з платниками задля забезпечення сприятливих умов роботи бізнесу», - наголосила Оксана Нечепорук. 

Очільниця  зазначила, що подібні зустрічі з платниками проводитимуться систематично. Офіс стане майданчиком для прийняття спільних рішень з метою збільшення рентабельності підприємств та повноти сплати податків. Вона, також, подякувала присутнім за сумлінне виконання обов’язків перед державою та закликала до подальшого розвитку партнерських відносин.

У ході підведення підсумків роботи за 10 місяців поточного року, керівник  Офісу окремо зупинилась на результатах роботи по надходженню платежів до бюджету, а також окреслила завдання на найближчу перспективу та визначила ресурси їх виконання.