Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Декларація держслужбовців доповнена новим розділом

14.01.2020

З 01.01.2020 суб'єкти декларування при заповненні декларації мають зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (далі - УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім'ї.

Оновлена Форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, містять окреме поле для зазначення УНЗР суб’єкта декларування (розділ 2,1 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ> декларації) та членів його сім'ї (розділ 2.2 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ'Ї СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації).

Як виглядає УНЗР та де його отримати?

УНЗР – це унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі. Його можна знайти на ID-картці та закордонному біометричному паспорті. Представлений такий номер двома послідовностями з восьми та п’яти цифр, розділених текстовим символом «-». Такий унікальний номер запису в Реєстрі є незмінним протягом усього життя.

У разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР -  декларацією передбачена можливість проставляння позначки, що такий номер відсутній.