Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За результатами квітня великими платниками задекларовано до спалити 9,2 млрд грн ПДВ

22.05.2020

Платниками Офісу великих платників податків ДПС за результатами роботи квітня 2020 року задекларовано до сплати 9,2 млрд грн податку на додану вартість.

Підприємствами переробної промисловості задекларовано 1,9 млрд грн ПДВ, що на 169,6 млн грн, або на  9,8%  більше нарахувань ПДВ за попередній звітний місяць.

Також, до попереднього періоду збільшились на 3,8% нарахування по підприємствах роздрібної торгівлі, якими  задекларовано до сплати  855,3 млн грн.

Суттєво зросла податкова віддача податку на додану вартість. Порівняно з березнем 2020 року  цей показник зріс на 0,33% (податкова віддача за квітень 2020 – 3,49%, за березень – 3,16 %).

В цілому за результатами фінансово-господарської діяльності січня-квітня 2020 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігається ріст нарахувань податку на додану вартість та збільшення податкової віддачі по підприємствах переробної промисловості; добувної промисловості; підприємствами що здійснюють водопостачання; підприємствами роздрібної торгівлі та здійснюють діяльність у сфері зв’язку.