Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Спрощено процедуру оформлення міжнародних автомобільних вантажних перевезень

01.07.2020

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє, що  відповідно  до Закону України від 03.06.2020 № 660-IX "Про приєднання України до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну" Україна приєднується до даного Протоколу, що вчинений 20.02.2008 у м. Женева.

Норми Протоколу визначають, що накладна, передбачена Конвенцією, а також будь-яка вимога, декларація, інструкція, запит, застереження чи інше повідомлення, пов'язане з виконанням умов договору перевезення, до якого застосовується Конвенція, можуть бути оформлені у вигляді електронного повідомлення.

Електронна накладна, яка відповідає положенням цього Протоколу, вважається еквівалентною накладній, передбаченій Конвенцією, і тому має таку саму доказову силу та дію, як і ця накладна.

Додатковий протокол набирає чинності для України на дев'яностий день після здачі на зберігання документа України про приєднання, з таким застереженням:

"Відповідно до п. 1 ст. 12 Додаткового протоколу Україна не вважає себе зобов'язаною за ст. 11 цього Додаткового протоколу".