Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Облік великих платників у 2021 році

30.12.2020

З 1 січня 2021 року Державна податкова служба України розпочинає свою роботу як єдина юридична особа. У рамках проведеної інституційної реформи змінено формат роботи з великими платниками податків, шляхом утворення п’яти міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків: Центральне, Східне, Західне, Південне, Північне (далі – МУ ВПП).

Платників включених до Реєстру великих платників податків на 2021 рік, розподілено та закріплено за зазначеними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Так, за Центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, Східним МУ ВПП – 287, Західним МУ ВПП – 150, Південним МУ ВПП – 148, Північним МУ ВПП – 135 платників.

Сьогодні, 30 грудня 2020 року великі платники отримають від Державної податкової служби України повідомлення у «Електронному кабінеті платника» та на офіційну електронну пошту юридичної особи з інформацією щодо закріплення великих платників податків за вищезазначеними міжрегіональними управліннями.

Детальний перелік щодо закріплення великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.