Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На допомогу армії великий бізнес Північного регіону перерахував майже 40 млн грн

23.02.2021

Як повідомила начальник Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Галина Феденко, протягом січня 2021 року підприємства, які обслуговуються в управлінні, сплатили майже 40 млн грн військового збору.

Індикативний показник виконано на 116,2%. Додатково на потреби армії надійшло 5,4 млн грн.

Також керівник управління зауважила, що податки на зарплату сплачуються у терміни, незалежно від здійснення фактичних виплат найманим працівникам.

Роботодавці зобов’язані сплачувати військовий збір, а також податок на доходи фізичних осіб і ЄСВ, у частині нарахувань при кожній виплаті заробітної плати (доходу), одночасно з видачею зазначених сум.

Проте, у разі, якщо суб’єкт господарювання нарахував, але не виплатив заробітну плату, лікарняні, декретні чи винагороду за цивільно-правовим договором, військовий збір та податок на доходи фізичних осіб доведеться

сплатити не пізніше 30 календарних днів, що настають за місяцем нарахування доходу, а ЄСВ потрібно сплатити не пізніше 20-го числа місяця, наступного за місяцем нарахування доходу.

Строки сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору визначено ст. 168 та пп. 1.4 п. 16-1підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України.