Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Адміністративні послуги, що надаються Офісом великих платників податків ДПС

15.09.2020

  Найменування суб’єкта надання адміністративних послуг та його місцезнаходження: 

              

  Офіс великих платників податків ДПС

04119, місто Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 11-Г


Телефон підрозділу, що забезпечує реєстрацію, облік, організацію документообігу службових документів : 093 320 6253


Адміністративні послуги, що надаються Офісом великих платників податків ДПС та його відокремленими структурними підрозділами


 1.

Реєстрація реєстратора розрахункових операцій

 

Інформаційна картка

Зразки заяви (ф. № 1-РРО)

Бланк заяви (ф. № 1-РРО)

Зразки заяви (ф. № 1-РРОВ)

Бланк заяви (ф. № 1-РРОВ)

2. 

Реєстрація книг обліку розрахункових операцій

Інформаційна картка

Зразки заяви

Бланк заяви

3. 

Реєстрація розрахункових книжок

Інформаційна картка

Зразки заяви

Бланк заяви

4. 

Включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Інформаційна картка

Зразки заяви

Бланк заяви

5. 

Перереєстрація неприбуткового підприємства (установи, організації) у Реєстрі неприбуткових установ та організацій

Іформаційна картка

Зразки заяви

Бланк заяви

6. 

Видача довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)

Іформаційна картка

Зразки заяви

7. 

Підтвердження статусу податкового резидента України

Іформаційна картка

Зразки заяви

8. 

Видача довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи

Іформаційна картка

Зразки заяви

Бланк заяви

9.

Реєстрація платника єдиного податку

Інформаційна картка

Зразки заяви

Бланк заяви

Бланк розрахунку доходу

10.

Надання витягу з Реєстру платників єдиного податку

Інформаційна картка

 

Зразки заяви

Бланк заяви

11.

Надання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Інформаційна картка

 

Зразки заяви

Бланк заяви


Режим доступу до приміщень, в яких здійснюється прийом суб'єктів звернень, наявність сполучення громадського транспорту, під'їзних шляхів та місць паркування:

 

Режим роботи:

Понеділок - четвер: з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

П'ятниця: з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Перерва: з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Режим роботи на період карантину:

Понеділок - четвер: з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

П'ятниця: з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

Перерва: з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

 

м. Київ, Лвівська пл.,8. Сполучення громадського транспорту: від залізничного вокзалу – автобус №7, маршрут №181. від м. Лук’янівська – тролейбуси №№ 6, 16, 18, маршрут № 439 до зупинки «Львівська площа». Під'їзні шляхи та місця паркування знаходяться на Вознесенському узвозі.

Отримання результатів адміністративних послуг з реєстрації реєстратора розрахункових операцій в паперовому вигляді та довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючи органи за адресою: м.Київ, вул.Кошиця,3. Сполучення громадського транспорту: від м.Харківська пішки або автобуси № 17 та № 18,  маршрут № 415 до зупинки «Вулиця Кошиця»; від м. Лівобережна - маршрути №№ 542,  177, 178 до зупинки «Універсам «Позняки» піший прохід  до будівлі близько 15 хв.; від Дарницької площі - маршруті № 415 до зупинки «Вулиця Кошиця». Під'їзні шляхи та місця паркування знаходяться на вулиці Кошиця.

 

м. Дніпро, пр-т  Олександра Поля,57. Сполучення громадського транспорту: з залізничного вокзалу маршрутне таксі №32, №33 або №73 до зупинки «Михайла Драгоманова». Під'їзні шляхи знаходяться з проспекту Олександра Поля. Місця паркування знаходяться вздовж проспекту Олександра Поля біля будівлі.

 

м. Кривий Ріг, проспект  Металургів, 36 – б. Сполучення громадського транспорту: від залізничного вокзалу маршрутне таксі №307 до зупинки «95 квартал», №286, №205 до зупинки «Соцмісто». Під'їзні шляхи знаходяться на проспекті Металургів. Місця паркування знаходяться на проспекті Молодіжний б.1 біля центрального входу до Криворізької міської ради.

 

м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 190а. Сполучення громадського транспорту: від проспекту Металургів та від залізничного вокзалу: маршрутні таксі №61, №62, №46, №81, №84, №88; від проспекту Металургів: №80, №89, №63, №93;  тролейбус №3,№8; автобус №55, №17 до зупинки «Вулиця Сталеварів». Під'їзні шляхи - з проспекту Маяковського. Місця паркування знаходяться безпосередньо на паркувальному майданчику перед центральним входом до будівлі.

 

м. Львів, вул.Стрийська, 35. Сполучення громадського транспорту: від пл.Різні маршрутне таксі № 3-А до зупинки «Вулиця Стрийська», від залізничного вокзалу маршрутне таксі № 16 до зупинки «Вулиця Стрийська», від вул.Тракт Глинянський маршрутне таксі №18  до зупинки «Вулиця Стрийська», », від Автостанції №6 маршрутне таксі №27  до зупинки «Вулиця Стрийська», від пл. Червоної Калини  маршрутне таксі №42  до зупинки «Вулиця Стрийська», від ТЦ «Віктрія Гарденс» маршрутне таксі №44  до зупинки «Вулиця Стрийська». Під'їзні шляхи з вулиці Стрийська. Місця для паркування знаходяться біля будівлі напроти центрального входу.

 

м. Луцьк, Київський майдан, 4. Сполучення громадського транспорту: від залізничного вокзалу – маршрутне таксі №2 до зупинки «Київський майдан», від вул.Кравчука (місця міжзмінного відстою на вул.Кравчука та вул.Ковельській перед поворотом на вул.Глушець) – маршрутне таксі №16, №31 до зупинки «Київський майдан». Під'їзні шляхи з Київського майдану. Місця для паркування знаходяться біля будівлі напроти центрального входу.

 

м. Івано-Франківськ , вул. Незалежності, 20, (5 поверх, каб. 533, 535). Сполучення громадського транспорту від залізничного вокзалу тролейбус № 6 та №7  до зупинки «Вулиця Незалежності», автобус № 22, № 35, № 38 до зупинки «Вулиця Незалежності» та «Вулиця Січових Стрільців», № 44 до зупинки « Вулиця Незалежності». Під'їзні шляхи з вулиці Незалежності. Місця для паркування знаходяться вздовж вулиці Незалежності біля будівлі.

 

м. Тернопіль, вул.Білецька,1. Сполучення громадського транспорту від зупинки «вул.Київська» -тролейбус №10 до зупинки «вул. С.Крушельницької», автобусний маршрут №19 від зупинки «вул.Л.Курбаса» до зупинки «вул. С.Крушельницької», №24 від зупинки «вул.Текстильна»  до зупинки «вул. С.Крушельницької», №36 від зупинки «вул.Корольова“ до зупинки «вул. С.Крушельницької». Під'їзні шляхи з вулиці Білецька. Місця для паркування: біля адміністративного будинку є автомобільна стоянка на 60 паркомісць.

 

м. Одеса, пр.Шевченка,15/1. Сполучення громадського транспорту: від залізничного вокзалу маршрутні таксі № 242, №115, №198, тролейбус № 7 до зупинки  «вул.Довженка». Під'їзні шляхи з проспекту Шевченка та з вулиці Довженка. Місця паркування знаходяться вздовж  проспекту Шевченка та вулиці Довженка біля будівлі.

 

м. Миколаїв, вул. Чкалова, б. 20/9. Сполучення громадського транспорту від залізничного вокзалу маршрутні таксі №88, №51, №8, тролейбус №2, №7 до зупинки «Вулиця Декабристів». Під'їзні шляхи з вулиці Чкалова. Місця паркування знаходяться вдовж вулиці Чкалова біля будівлі.

 

м. Харків, вул. Благовіщенська, 30. Сполучення громадського транспорту: від залізничного вокзалу (площа Привокзальна, 1 станція метро «Південний вокзал») – пішки (приблизно 10 хвилин) або від станції метро "Центральний ринок" – пішки ( приблизно 10 хвилин). Під'їзні шляхи з вулиці Благовіщенська або вулиці Дмитрівська. Місця паркування знаходяться біля м. Центральний ринок або Південного вокзалу.

 

м. Полтава, вул. А.Кукоби, 28. Сполучення громадського транспорту: від залізничного вокзалу маршрутні таксі №44, №50, №51, №54, №57 до зупинки «Млинзавод». Під'їзні шляхи з вулиці А. Кукоби. Місця паркування знаходяться вдовж вулиці А. Кукоби біля адміністративної будівлі.